NANI UV Akrygel gel Pink Clear 5 ml

Garantovaný nákup z NaniNails.cz

Značka

• Vypadá skvěle.
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• AKRYLGEL NEVYTVRDNE ANI PO NEKOLIKA MINUTÁCH V UW/LED LAMPĚ.

• Gel je super a nechty pevně drží

Značka

Záchrana problematických nehtů spojení gelu a akrylového pudru ideální pro velmi namáhané nehty drží i na velmi náročných nehtech velmi pevný ale zároveň pružný krásný hladký povrch nehtu dobrá manipulace při práci vhodný pro vytvrzení v UV nebo UV/LED lampě vyrobeno v EU pink clear (po vytvrzení průhledný) Manikúra, která vydrží Akrygel je směs gelu a akrylového prachu. Toto spojení se ukázalo být ideální na opravdu náročné, problematické a velmi namáhané nehty. Vaše manikúra nabude pružnosti gelu a tvrdosti akrylu s jediným produktem. Akrygel navíc výborně drží i na nehtech, kde jiné produkty selhávají. Je to díky specifickému složení. Tento výrobek ocení ty, které už mají po krk zničených a slabých nehtů - akrygel je řešením! Hladké a krásné Je pravda, že si akrygel můžete namíchat i samy doma. Domácí směs ovšem nebývá úplně hladká a nehodí se obzvlášť na svrchní vrstvy. Tento výrobek je naprosto jemný, více hustý a samovyrovnávací, takže se s ním velmi dobře pracuje. Jednotlivé vrstvy se vytvrzují v UV lampě a to po dobu nejméně 2 minut. Díky své kvalitě se hodí při prodlužování nehtů s tipy. [nani3]     Je právě akrygel to pravé pro vás? Chcete se o něm dozvědět více? Já vám poradím! Věnujte minutku mému článku na blogu, který najedete ZDE! Hned budete vědět víc!      [/nani3]

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta54 Kč98 % • 8 826 recenzíDalší informace

• Vypadá skvěle.
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• AKRYLGEL NEVYTVRDNE ANI PO NEKOLIKA MINUTÁCH V UW/LED LAMPĚ.

• Gel je super a nechty pevně drží
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta54 Kč98 % • 8 826 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• velmi hustý gel, dobře se s tím modeluje
    • je pevný, dobře drží

Koupila jsem na zkoušku a přijde mi to stejné jako gel. Jestli je UV acrygel tvrdší než normální gel nedokážu posoudit. Každopádně se s ním pracuje stejně. Zvláštní je, že se mi napoprvé naprosto bez problémů a za pár vteřin vytvrdil v mé oblíbené 6W LED lamě a když jsem ho o pár dní později použila znovu, mohla jsem s ní svítit jak jsem chtěla a netvrdlo to ani trochu. Nakonec jsem ze zoufalství vytáhla ze skříně starou UV lampu a s tou jsem to vytvrdila bez problémů za 3 minuty. Tomu říkám záhada. Ocenila bych kdyby mi jí někdo vysvětlil.

• Mile mě překvapila tvrdost
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

Zdá se mi příliš tekutý takže pro začátečníka trochu nevhodný.

• , zakoupeno v NaniNails.cz

Dobře se s produktem pracuje

• , zakoupeno v NaniNails.cz

• Přesto že jsem začátečnice, s tímto materiálem se pracuje skvěle.
    • Krásně drží, nikde se neodchlypuje, dobře se tvaruje.
    • daleko lepší volba pro trochu zručné ženy než docházet k nehtařce. Balení vydrží velmi dlouho. Určitě hodně ušetříte.
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• Příjemná vůně, výborně drží, perfektně se nanáší
  • , zakoupeno v NaniNails.cz

• Hezky se s nim pracuje